Kuvings- wolnoobrotowe wyciskarki do soków

Warzywa i owoce powinny być podstawą w naszym jadłospisie. Są to najlepsze i najcenniejsze źródła witamin, minerałów, aktywnych enzymów i wielu innych substancji, których nie znajdziemy w innych produktach. Jak wykazały badania to soki są najlepszą formą podania odżywczych substancji do organizmu.

Picie soku wzmaga nasze siły witalne, chroni przed chorobami i poprawia urodę. Najlepsze do produkcji soków są wyciskarki, w tym modele Kuvings B6000 oraz Sc Series są jednymi z najlepszych pod tym względem. Szybko i łatwo przygotowują soki najwyższej jakości, które zawierają moc cennych składników odżywczych.

Terapia sokowa

Soki to porcja zdrowia i urody. Do przygotowania soków można użyć praktycznie wszystkich warzyw i owoców, a jest to możliwe dzięki najnowszej technologii jaka została użyta do produkcji wyciskarek. Daje to możliwość uzyskania świeżych napojów które poprawiają działanie całego organizmu, w tym szczególnie układu immunologicznego.

Soki są także sprzymierzeńcami w walce z nowotworami, z cukrzycą, miażdżycą i wielu innych groźnych chorób. Zalet soku nie sposób wymienić w jednym krótkim artykule, warto spędzić nad tym tematem więcej czasu i przekonać się do soków. Dużo cennych informacji znajdziemy w książkach pod tytułem Terapia sokowa- dieta Doktora Gersona, Dieta Daniela, inaczej dietą dr Dąbrowskiej.

Wyciskarka do soków

Wyciskarka kontra sokowirówka- co jest lepsze?

W wyciskarkach zastosowano technologię wolnoobrotową, dzięki czemu warzywa i owoce użyte do produkcji soku nie nagrzewają się, a tym samy nie utleniają się najważniejsze składniki odżywcze. Soki z wyciskarki mogą być przechowywane w lodówce nawet 72 godziny i nie utracą swoich właściwości. Natomiast sok z sokowirówki w procesie produkcji utlenia się i nagrzewa, po przygotowaniu bardzo szybko się rozwarstwia, zmienia kolor i smak, nie może być długo przechowywany w lodówce.

Wyciskarki Kuvings B6000

To nie tylko produkcja soków, ale także sorbetów, lodów, koktajli i musów. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie dodatków i funkcji w jakie wyposażył ten model producent. Model ten jest dostępny w trzech kolorach- białym, srebrnym i bordowym.

3 lutego 2017

Dagmara Kowalik

Dietetyk, swoje metody leczenia opiera na ziołolecznictwie. Podkreśla, że częste stosowanie domowych wyrobów z owoców, ziół i warzyw poprawia koloryt cery i zwalcza większość stanów zapalnych.